Spotkajmy się na targach BUDMA 2020. Odbierz bezpłatny bilet wstępu!

 data-srcset

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas największych targów budowlanych w Polsce BUDMA 2020, które odbędą się w dniach 04-07.02.2020 r. w Poznaniu.

W trakcie tegorocznej edycji zaprezentujemy Wam możliwości najnowszych wersji profesjonalnych programów CAD/BIM do projektowania konstrukcji budowlanych i architektury, takich jak: Allplan Engineering 2020, GstarCAD 2020 i ARCHLine.XP.  Dodatkowo pokażemy nowoczesne skanery 3D wspomagające pracę inżynierów budownictwa firmy FARO.

Na wszystkich odwiedzających nasze stoisko oprócz możliwości dyskusji i wymiany najlepszych doświadczeń projektowych czekają również: specjalne vouchery ze zniżkami na zakup naszych rozwiązań, aromatyczna kawa oraz słodki poczęstunek.

 

Lokalizacja: Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

Pawilon: 7

Stoisko: 16

 

Odbierz bezpłatny bilet wstępu

Przygotowaliśmy dla Was 30 biletów uprawniających do bezpłatnego wstępu na targi BUDMA 2020. Aby otrzymać bilet, należy skontaktować się z nami, wypełniając poniższy formularz.

Uwaga: Liczba biletów ograniczona. O przyznaniu biletu decyduje kolejność nadsyłanych zgłoszeń.

 

Imię i Nazwisko

Adres email

Numer telefonu

Firma

Zaznacz wszystko
*Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
*Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
(opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.

 

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

 

 

 

 

 

Promocja