Wersja edukacyjna

Jeżeli wciąż się uczysz i jesteś zainteresowany modelowaniem informacji o budynku zgodnie z ideą BIM, to mamy dla Ciebie oprogramowanie – zupełnie za darmo! Allplan Campus wspiera studentów i nauczycieli działających w dziedzinach architektury i budownictwa w zakresie CAD, projektowania kubaturowego oraz modelowania BIM.

Oferujemy wiele interesujących funkcjonalności: forum użytkowników, obszerną bibliotekę e-learning, oferty szkoleniowe, propozycje pracy i więcej!

 

Zostań częścią społeczności Allplan Campus!

Allplan Campus jest międzynarodową platformą edukacyjną Allplan, wiodącego europejskiego dostawcy oprogramowania CAD i BIM do projektowania, konstruowania i zarządzania budynkami.

Skontaktuj się z nami:

Zaznacz wszystko
*Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
*Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
(opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.
Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Promocja