data-srcset

Allplan Architecture to profesjonalny program do projektowania BIM, w którym szybko i sprawnie można wykonać modelowanie budynku. Do jego zalet należy również wieczysta licencja, pozwalająca na zminimalizowanie kosztów projektowania. «Czytaj więcej»

Allplan Architecture

Allplan to kompleksowe oprogramowanie BIM dla architektów firmy Nemetschek. Program Allplan Architektura to rozwiązanie pozwalające na stworzenie kompletnej dokumentacji 2D, koncepcji 3D wraz z wizualizacjami na najwyższym poziomie. Dzięki powiązanym widokom, wszystkie zmiany są globalne, dzięki czemu uzyskujemy możliwość szybkiego nanoszenia zmian w projekcie. Wszyscy architekci docenią również szeroki zakres importu i eksportu plików.

Dlaczego warto wybrać Allplan Architecture

picture

Wieczysta licencja

Allplan Architecture pozwala zminimalizować koszty dzięki wieczystej licencji. Producent daje możliwość wyboru i ma w ofercie również opcje czasowego wynajmu licencji. Wszystkie licencje są elektroniczne i bez ograniczeń w instalacji na stacjach roboczych.

Projektowanie w technologii BIM

Allplan Architecture umożliwia stworzenie kompletnego modelu budynku, a następnie jego skuteczną realizację na placu budowy. Wszelkie błędy czy kolizje są wykrywane na wczesnym etapie projektowania, co znaczenie przyśpiesza budowę i minimalizuje koszty realizacji.
picture
picture

Szczegółowa dokumentacja 2D na poziomie wykonawczym

Wszystkie rzuty, przekroje i widoki w Allplan Architecture są tworzone na podstawie modelu 3D, co gwarantuje ich bieżące aktualizacje. Ponadto efektywny układ i narzędzia do projektowania zapewniają maksymalną precyzję podczas tworzenia dokumentacji płaskiej.

Dlaczego warto wybrać Allplan Architecture

Formaty wymiany danych

W Allplan możesz zapisywać i eksportować swoje projekty m.in. w: DWG, DXF, IFC 2x3, IFC 4, SKP, 3DS, DGN, STL, PDF 3D.

Swoboda projektowania

Wydajny modeler Parasolid firmy Siemens PLM Software zintegrowany z Allplan zapewnia pełną swobodę tworzenia modeli 3D.

Zestawienia ilościowe

Harmonogramy, obliczenia powierzchni i zestawienia elementów, takich jak: drzwi lub ściany, są generowane z modelu 3D.

Spójność projektowania

Allplan Architecture razem z Allplan Engineering i Allplan BIMPlus obejmują cały cykl życia budynku.

Zoptymalizowana praca zespołowa

Wraz z Allplan Bimplus i Allplan Share opartymi na chmurze, współpraca przy projekcie możliwa jest nie tylko w biurze.

4K/UHD

Allplan bardzo dobrze sprawdza się na monitorach wysokiej rozdzielczości (4K / UHD z 3840 x 2160 pikseli i więcej).

Fotorealistyczne wizualizacje

Silnik renderujący CineRender firmy Maxon umożliwia generowanie fotorealistycznych wizualizacji z poziomu programu.

Opcje dodatkowe dla Allplan Architecture

picture

Allplan Workgroup Manager (Praca grupowa) zakłada organizację stacji roboczych Allplan w sieci lokalnej (LAN) za pośrednictwem Internetu. Tworzy wyraźne efekty usprawnienia pracy w średnich i dużych biurach architektonicznych i inżynierskich.

Czytaj więcej
picture

Dzięki Allplan Share możesz korzystać z bezpośredniej współpracy z partnerami na całym świecie pracując na jednym projekcie w Allplan.

Czytaj więcej
picture

Serwer licencji Allplan zapewnia efektywne zarządzanie i optymalne wykorzystanie Twoich licencji. Serwer umożliwia bezpieczny dostęp do licencji w sieci firmowej oraz wygodne wykorzystanie ich w razie potrzeby poza biurem

Czytaj więcej

W połączeniu z Allplan Architecture lub Engineering prace budowlane i inżynieria lądowa mogą być skutecznie zaplanowane przy uwzględnieniu rzeczywistego terenu, środowiska urbanistycznego i otaczającej sieci dróg

Czytaj więcej

Przekonaj się jak projektowanie może być proste i wydajne

Promocja