12 312 19 05
534 259 958

Allplan Architecture

Allplan to kompleksowe rozwiązanie BIM dla budownictwa firmy Nemetschek, które cieszy się dużym uznaniem architektów na całym świecie. Programy Allplan Engineering, Allplan Architecture oraz Allplan Bimplus pozwalają zaprojektować pełen cykl życia budynku. umożliwiając komfortową współpracę specjalistom z różnych dziedzin inżynierii lądowej i architektury. Allplan zapewnia najwyższą jakość, precyzję oraz elastyczność w tracie projektowania wszelkich konstrukcji i obiektów budowlanych.

Dlaczego warto wybrać Allplan

picture
Wieczysta licencja

Allplan Architecture pozwala zminimalizować koszty dzięki dożywotniej licencji.

picture
Projektowanie BIM

Allplan Architecture umożliwia stworzenie wirtualnego budynku, a następnie jego skuteczną realizację na placu budowy. Wszelkie błędy czy nieścisłości są wykrywane na wczesnym etapie projektowania, co znaczenie przyśpiesza budowę i minimalizuje koszty.

picture
Swoboda projektowania

Wysokowydajny modeler Parasolid firmy Siemens PLM Software zintegrowany z Allplan Architecture zapewnia pełną swobodę podczas generowania modeli 3D.

picture
Fotorealistyczne wizualizacje

Zintegrowany CineRender firmy Maxon umożliwia intuicyjne i wydajne generowanie fotorealistycznych wizualizacji bezpośrednio z poziomu interfejsu programu.

picture
Szczegółowa dokumentacja

Wszystkie widoki w Allplan Architecture są tworzone na podstawie modelu BIM, co gwarantuje ich aktualność. Ponadto potężny układ i narzędzia do projektowania zapewniają maksymalną precyzję podczas tworzenia rzutów, widoków i przekrojów

picture
Zestawienia ilościowe

Allplan Architecture oznacza maksymalną niezawodność podczas zestawień ilościowych. Harmonogramy, obliczenia powierzchni pomieszczeń i zestawienia elementów, takich jak: drzwi, okna lub ściany, są generowane bezpośrednio z modelu 3D.

picture
Elastyczność aplikacji

Allplan wspiera użytkowników również w projektach indywidualnych, od rysowania czysto dwuwymiarowej dokumentacji roboczej poprzez parametryczne obiekty i technologię BIM.

picture
Spójność projektowania

Allplan Architecture jest częścią obszernego portfolio produktów, które razem z Allplan Engineering i Allplan Allfa obejmują rozwiązania obejmujące cały cykl życia budynku.

picture
Projektowanie BIM

Allplan Architecture umożliwia stworzenie wirtualnego budynku, a następnie jego skuteczną realizację na placu budowy. Wszelkie błędy czy nieścisłości są wykrywane na wczesnym etapie projektowania, co znaczenie przyśpiesza budowę i minimalizuje koszty.

picture
Zoptymalizowana praca zespołowa

Dzięki Allplan architecture współpraca przy projekcie możliwa jest nie tylko w biurze, ale również poza nim. Wraz z platformą Allplan Bimplus opartą na chmurze obliczeniowej, koordynacja modeli BIM staje się prostsza niż kiedykolwiek

picture
4K/UHD

Allplan jest również idealny do stosowania w szczególnie wydajnych, wysokiej rozdzielczości monitorach (monitory 4K / UHD z 3840 x 21 60 pikseli i więcej)

Opcje dodatkowe dla Allplan Architecture

Allplan Workgroup Manager

Allplan Workgroup Manager zakłada organizację stacji roboczych CAD w sieci lokalnej (LAN) za pośrednictwem Internetu. Tworzy wyraźne efekty usprawnienia pracy w średnich i dużych biurach architektonicznych i inżynierskich.

Allplan Share

Dzięki Allplan Share możesz korzystać z bezpośredniej współpracy z partnerami planistycznymi na całym świecie z jednym i tym samym dokumentem Allplan. Opiera się on na platformie BIM Allplan Bimplus, a także umożliwia bezpośrednie połączenie z innymi narzędziami za pośrednictwem otwartego API.

Serwer licencji Allplan

Serwer licencji Allplan zapewnia efektywne zarządzanie i optymalne wykorzystanie licencji. Serwer licencji umożliwia bezpieczny dostęp do licencji w sieci firmowej oraz elastyczne wykorzystanie licencji poza biurem.

Środowisko Allplan

W połączeniu z Allplan Architecture lub Engineering prace budowlane i inżynieria lądowa mogą być skutecznie zaplanowane przy uwzględnieniu rzeczywistego terenu, środowiska urbanistycznego i otaczającej sieci dróg.

Przekonaj się jak projektowanie może być proste i wydajne

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies dowiedz się więcej

Webinaria

Zyskaj dostęp do 4 niepublikowanych webinarium z obsługi Allplan 2018!

Zapisz się do newslettera