Allplan Architektura

Allplan to kompleksowe oprogramowanie BIM dla architektów firmy Nemetschek. Program Allplan Architektura to rozwiązanie pozwalające na stworzenie kompletnej dokumentacji 2D, koncepcji 3D wraz z wizualizacjami na najwyższym poziomie. Dzięki powiązanym widokom wszystkie zmiany są globalne i pozwalają na szybkie nanoszenie zmian w projekcie. Wszyscy architekci docenią również szeroki zakres importu i eksportu plików.

Dlaczego warto wybrać Allplan Architektura

picture

Wieczysta licencja

Allplan Architektura pozwala zminimalizować koszty dzięki wieczystej licencji. Producent daje możliwość wyboru i ma w ofercie również opcje czasowego wynajmu licencji. Wszystkie licencje są elektroniczne i bez ograniczeń w instalacji na stacjach roboczych.

Projektowanie w technologii BIM

Allplan Architektura umożliwia stworzenie kompletnego wirtualnego budynku, a następnie jego skuteczną realizację na placu budowy. Wszelkie błędy czy nieścisłości są wykrywane na wczesnym etapie projektowania, co znaczenie przyśpiesza budowę i minimalizuje koszty.
picture
picture

Szczegółowa dokumentacja 2D na poziomie wykonawczym

Wszystkie rzuty, przekroje i widoki w Allplan Architektura są tworzone na podstawie modelu 3D, co gwarantuje ich aktualność. Ponadto potężny układ i narzędzia do projektowania zapewniają maksymalną precyzję podczas tworzenia dokumentacji płaskiej.

Opcje dodatkowe dla Allplan Architecture

picture

Allplan Workgroup Manager (Praca grupowa) zakłada organizację stacji roboczych Allplan w sieci lokalnej (LAN) za pośrednictwem Internetu. Tworzy wyraźne efekty usprawnienia pracy w średnich i dużych biurach architektonicznych i inżynierskich.

Czytaj więcej
picture

Dzięki Allplan Share możesz korzystać z bezpośredniej współpracy z partnerami na całym świecie pracując na jednym projekcie w Allplan.

Czytaj więcej
picture

Serwer licencji Allplan zapewnia efektywne zarządzanie i optymalne wykorzystanie Twoich licencji. Serwer umożliwia bezpieczny dostęp do licencji w sieci firmowej oraz wygodne wykorzystanie ich w razie potrzeby poza biurem

Czytaj więcej

W połączeniu z Allplan Architecture lub Engineering prace budowlane i inżynieria lądowa mogą być skutecznie zaplanowane przy uwzględnieniu rzeczywistego terenu, środowiska urbanistycznego i otaczającej sieci dróg

Czytaj więcej

Przekonaj się jak projektowanie może być proste i wydajne

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies dowiedz się więcej

Promocja

Już teraz zapoznaj się z pierwszym
rozdziałem podręcznika
Allplan Engineering Building 2018!

Wpisz się już teraz, a my wyślemy Ci pierwszy rozdział w następnej wiadomości!

Zapisz się do newslettera