Zostań ambasadorem oprogramowania Allplan w Polsce!

 data-srcset

Studiujesz budownictwo lub architekturę? Interesujesz się technologią BIM i nowoczesnymi rozwiązaniami wspomagającymi pracę projektantów? Jesteś osobą samodzielną, zdyscyplinowaną, komunikatywną i posiadasz zdolności organizacyjne?  Zostań oficjalnym ambasadorem marki Allplan w Polsce i zadbaj o swoją przyszłość zawodową!

Udział w programie ambasadorskim Allplan to doskonała okazja, aby ponieść swoje kwalifikacje,  zdobyć cenne doświadczenie i postawić pierwsze kroki na rynku pracy. Program ma na celu budowę pozytywnego wizerunku, promocję oraz zwiększenie świadomości na temat oprogramowania BIM Allplan  pośród studentów i wykładowców uczelni technicznych.

 

Dlaczego powinieneś zostać ambasadorem marki Allplan?

– Zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe i skutecznie wyróżnisz się na rynku pracy

– Zostaniesz bezpłatnie przeszkolony z obsługi programu Allplan 2019 i otrzymasz międzynarodowy certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności

– Zyskasz referencje i certyfikat ambasadora Allplan

– Otrzymasz  możliwość odbycia płatnego stażu w biurach  konstrukcyjnych i architektonicznych oraz stałej współpracy ze specjalistami BIM

– Weźmiesz udział w targach i konferencjach branżowych (m.in. spotkania okręgowych izb inżynierów budownictwa i architektów, BUDMA 2020)

– Uzyskasz finansowe profity za skuteczną promocję szkoleń i prezentacji na swojej uczelni

 

Dla wyróżniających się ambasadorów przewidziana jest możliwość udziału w 2-dniowym szkoleniu Allplan Education Summit 2020, w Monachium oraz oferta pracy na stanowisku Inżynier produktu Allplan.

 

Czym będziesz się zajmował jak ambasador marki Allplan?

– Planowaniem działań promujących Allplan w środowisku akademickim

– Budową pozytywnego wizerunku oprogramowania

– Pomocą w organizacji szkoleń i prezentacji programu na uczelni

– Uczestnictwem w targach i spotkaniach dotyczących oprogramowania BIM

– Dystrybuowaniem materiałów promocyjnych Allplan na uczelni

– Udzielaniem informacji innym studentom na temat możliwości oprogramowania

– Aktywną promocją Allplan w mediach społecznosciowych

– Zwiększaniem świadomości marki Allplan pośród studentów i wykładowców

 

Sposób aplikowania

Aplikacje prosimy wysyłać pod adres:info@tmsys.pl. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

 

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

 

 

Promocja