Forum konstrukcji
i architektury

Organizator:

\ Formularz rejestracyjny

Aby wziąć udział w wydarzeniu i otrzymać szczegółowe informacje organizacyjne, zarejestruj się wypełniając poniższy formularz. Wstęp bezpłatny.

[recaptcha]

\ O wydarzeniu

Allplan i Partnerzy – Forum konstrukcji i architektury to wydarzenie składające się z cyklu 4 bezpłatnych seminariów poświęconych rozwiązaniom BIM do wspomagania projektowania konstrukcji budowlanych i obiektów architektonicznych.

W trakcie seminariów specjaliści z zakresu technologii BIM zaprezentują najnowsze programy (m.in.: Allplan Engineering 2019, Allplan Architecture 2019, SCIA Engineer 18, GstarCAD 2019, Lumion 9), funkcje oraz narzędzia służące do modelowania informacji o budynku, tworzenia realistycznych wizualizacji, a także przeprowadzania zaawansowanych analiz konstrukcji budowlanych.

Udział w forum jest również doskonałą okazją dla inżynierów budownictwa i architektów do wymiany wiedzy, doświadczeń oraz najlepszych praktyk projektowych.

Partnerem merytorycznym wydarzenia jest Klaster Technologii Informacyjnych w Budownictwie BIM Klaster, Koło Naukowe Politechniki Warszawskiej Digital Construction oraz platforma edukacyjna BIMplatform.

Wstęp bezpłatny, wymagana jest wcześniejsza rejestracja elektroniczna.

Ilość miejsc ograniczona, o udziale decyduje kolejność zapisu.

Uwaga: Każdy uczestnik forum otrzyma voucher rabatowy 20% na zakup programów Allplan 2019 i GstarCAD 2019.
Wrocław
16 listopada
Katowice
23 listopada
Kraków
30 listopada
Warszawa
7 grudnia

\ Program wydarzenia

 • "Premiera Allplan 2019: Prezentacja najnowszych narzędzi i funkcji BIM" – Karol Janeczko / TMSYS Sp. z o.o.

 • "Praktyczne przykłady zastosowania technologii BIM w projektowaniu konstrukcji budowlanych" – Konstanty Protchenko / BIMplatform

 • "Premiera GstarCAD 2019 - Innowacyjne możliwości współpracy projektowej w czasie rzeczywistym" – Jakub Wojciechowski / TMSYS Sp. z o.o.

 • "GstarCAD 2019 i APLUS - Jak znacznie oszczędzić czas i zwiększyć szybkość wykonywania projektów?” – Jedrzej Cytawa i Rafał Sanecki / RPLUS Sp. z o.o.

 • "PLANBAR - Rewolucja w projektowaniu elementów prefabrykowanych konstrukcji" – Konstanty Protchenko / BIMplatform

 • "Zarządzanie danymi na bazie modeli BIM - Praktyczne przykłady na etapie projektowym, kosztorysowym i realizacji inwestycji." – Maciej Dejer / M.A.D. Engineers i BIM Klaster

 • "Premiera SCIA Engineer 18: Przeprowadzanie analiz konstrukcji budowlanych w praktyce" – Karol Janeczko / TMSYS Sp. z o.o.

 • "ARCHLine.XP 2018 - Kompleksowe podejście do projektowania architektury, wnętrz i mebli w jednym środowisku" – Michał Skwarczek / TMSYS Sp. z o.o. i BIM Klaster

 • "Lumion 9 - Wizualizacja i animacja w architekturze i budownictwie, czyli jak skutecznie, szybko i atrakcyjnie zaprezentować projekt" – Michał Skwarczek / TMSYS Sp. z o.o. i BIM Klaster

\ Partnerzy

\ Termin i lokalizacja

Seminaria odbędą sie w 4 polskich miastach, kolejno we Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Warszawie.
 • I. Wrocław

  Data: 16.11.2018 Godzina: 17:00 – 20:00
  Lokalizacja: Wrocławski Park Technologiczny, ul. Muchoborska 18 Sala konferencyjna SIGMA
 • II. Katowice

  Data: 23.11.2018 Godzina: 17:00 – 20:00
  Lokalizacja: Centrum biurowo-szkoleniowe, ul. Moniuszki 7
 • III. Kraków

  Data: 30.11.2018 Godzina: 17:00 – 20:00
  Lokalizacja: Krakowski Park Technologiczny, ul. Podole 60
 • IV. Warszawa

  Data: 07.12.2018 Godzina: 17:00 – 20:00
  Lokalizacja: Budenk AS-BUD, Al. Jerozolimskie 81, Sala nr 2 / piętro 15

\ Formularz rejestracyjny

Aby wziąć udział w wydarzeniu i otrzymać szczegółowe informacje organizacyjne, zarejestruj się wypełniając poniższy formularz. Wstęp bezpłatny.

[recaptcha]