BUDMA 2020 już za nami!

 data-srcset

Jedno z najważniejszych tegorocznych wydarzeń branży budowlanej już za nami. Cztery dni spotkań, przeszło tysiąc wystawców, pięćdziesiąt tysięcy uczestników z czterdziestu dziewięciu krajów, niezliczone rozmowy – tak było podczas targów BUDMA 2020!

W dniach 4-7 lutego mieliśmy okazję spotkać się z Wami na naszym stoisku podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury w Poznaniu. Z przyjemnością prezentowaliśmy możliwości najnowszej wersji profesjonalnego oprogramowania BIM dla inżynierów, konstruktorów i architektów, Allplan 2020. Dziękujemy za ogromne zainteresowanie, jakim obdarzyliście się nasze rozwiązania. Liczne spotkania, dyskusje na temat projektowania z wykorzystaniem technologii BIM oraz pytania o wdrożenie Allplan 2020 napawają radością oraz dumą.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, organizatorom oraz wystawcom za te intensywne i niezapomniane cztery dni. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy współtworzyć tę niezwykłą atmosferę. Do zobaczenia w przyszłym roku!

 

 

Wszystkie osoby, które nie miały okazji spotkać się z nami podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2020, a są zainteresowane oprogramowaniem Allplan, zachęcamy do pobrania bezpłatnej wersji testowej narzędzia. Demo programu pozwala na 30 dni darmowych testów pełnej funkcjonalności programu, bez żadnych ograniczeń.

Pobierz demo Allplan 2020

https://allbim.pl/pobierz-demo/

Promocja