Allplan Serviceplus – Nowa usługa dla użytkowników Allplan

Uprzejmie informujemy, że z myślą o zapewnieniu naszym klientom najwyższej jakości obsługi oraz komfortu pracy, postanowiliśmy wprowadzić do oferty usługę Allplan Serviceplus (Opieka serwisowa). Jest ona dostępna (po dokonaniu opłaty) dla wszystkich użytkowników programu Allplan 2019. Osoby, które zdecydują się na wykupienie usługi zyskają wiele dodatkowych korzyści.

Dlaczego warto mieć Allplan Serviceplus?

Każdy użytkownik programu Allplan Engineering 2019 lub Allplan Architecture 2019, który wykupi usługę Allplan Serviceplus otrzyma:

  • Aktualizację do kolejnej wersji oprogramowania Allplan 2020 w czasie obowiązywania umowy
  • Kompleksowe wsparcie techniczne i serwisowe świadczone drogą mailową lub telefoniczną
  • Pełny dostęp do Allplan Connect – serwisu z licznymi materiałami instruktażowymi :  https://connect.allplan.com/en.html
  • 30% zniżkę na szkolenia z obsługi oprogramowania Allplan organizowane przez firmę TMSYS
  • Podręcznik użytkownika Allplan Engineering (wersja drukowana)

Usługa Allplan Serviceplus obowiązuje przez okres 12 miesięcy i dostępna jest jedynie dla użytkowników Allplan 2019. Osoby posiadające licencję starszej wersji programu prosimy, przed wykupieniem Allplan Serviceplus, o aktualizację programu do najnowszej wersji.

 

Zapytaj o ofertę

Aby otrzymać szczegółową ofertę dotyczącą usługi Allplan Serviceplus, wypełnij poniższy formularz.

 

Imię i Nazwisko

Adres email

Numer telefonu

Firma

Zaznacz wszystko
*Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
*Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
(opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

 

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies dowiedz się więcej

Promocja

Już teraz zapoznaj się z pierwszym
rozdziałem podręcznika
Allplan Engineering Building 2018!

Wpisz się już teraz, a my wyślemy Ci pierwszy rozdział w następnej wiadomości!

Zapisz się do newslettera