Promocja: Wymień swój program CAD/BIM na Allplan 2018 i zyskaj 50% rabat i bezpłatne wsparcie techniczne!

 data-srcset

Nie jesteś zadowolony ze swojego aktualnego oprogramowania CAD/BIM? Chciałbyś posiadać licencję programu na własność (bezterminowo) i uniknąć wysokich kosztów, związanych z ciągłym opłacaniem  obowiązkowych subskrypcji? Potrzebujesz profesjonalnego systemu BIM, który znacznie ułatwi Twoją pracę?

Skorzystaj z naszej najnowszej promocji na oprogramowanie Allplan 2018!  Wymień swój przestarzały program CAD/BIM na nowoczesny system z wieczystą licencją Allplan Engineering 2018 lub Allplan Architecture 2018, a otrzymasz specjalny 50% rabat i bezpłatne wsparcie techniczne!

 

Uwaga: Promocja obowiązuje do 28.02.2018 r.

 

Wypełnij formularz, aby otrzymać szczegółową ofertę!

 

Imię i Nazwisko

Adres email

Numer telefonu

Firma

Zaznacz wszystko
*Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
*Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
(opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Promocja