Student w firmie? 30% OFF Allplan 2019

 data-srcset

Prowadzisz firmę a Twój zespół wspomagają w pracy studenci? Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną propozycję:

 Aż 30% mniej na profesjonalne oprogramowanie BIM Allplan 2019!

Allplan to rozwiązanie kompleksowe, pozwalające stworzyć pełną dokumentację 2D/3D wraz z wizualizacjami na najwyższym poziomie.

Dlaczego Allplan dla firm? Ponieważ za licencję płacisz tylko raz.

Z przyjemnością oddamy w Twoje ręce również podręcznik w formie gratisu, a na zachętę przesyłamy jego pierwszy rozdział w formie elektronicznej.

Będzie nam miło, jeśli skontaktujesz się z nami.

 

Uwaga: Promocja obowiązuje od 25.01.2019 r. do 28.02.2019 r. i nie łączy się z innymi promocjami.

 

Wypełnij formularz, aby otrzymać szczegółową ofertę!

Imię i Nazwisko

Adres email

Numer telefonu

Firma

Zaznacz wszystko
*Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
*Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
(opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Promocja