12 312 19 05
534 259 958

Specjalna grudniowa promocja na Allplan 2018!

 

 

Przypominamy o naszych specjalnej grudniowej promocji. Jeżeli chciałbyś zmienić swój aktualny program CAD/BIM, zakładasz własną działalność gospodarczą lub jesteś studentem, to grudzień jest najlepszą okazją do zakupu oprogramowania Allplan 2018.

Wymień swój program CAD/BIM na Allplan 2018 i zyskaj 40% rabat!

Wymień swój aktualny program CAD/BIM na  Allplan Engineering 2018 lub Allplan Architecture 2018 do 28 grudnia, a otrzymasz 40% rabat!

Otrzymaj 40% rabat dla nowych firm i dla studentów kończących studia!

Kończysz studia lub rozpocząłeś niedawno własną działalność gospodarczą? Kup program Allplan Architecture 2018 lub Allplan Engineering 2018 do 28 grudnia 2017, a otrzymasz 40% rabat!

Wypełnij formularz, aby otrzymać szczegółową ofertę

Zaznacz wszystko
*Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
*Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
(opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.
Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies dowiedz się więcej

Webinaria

Zyskaj dostęp do 4 niepublikowanych webinarium z obsługi Allplan 2018!

Zapisz się do newslettera