12 312 19 05
534 259 958

Taniej nie znajdziesz! – Allplan 2018 + oficjalny podręcznik już od 5300 PLN netto!

Potrzebujesz profesjonalnego programu do projektowania konstrukcji budowlanych i obiektów architektonicznych z wieczystą licencją i nielimitowanym wsparciem technicznym?

Skorzystaj ze specjalnej promocji Allplan dla młodych przedsiębiorców! Tylko do 30.06.2018 Allplan 2018 w specjalnej cenie, już od 5300 PLN netto!

Uwaga: Dodatkowo tylko u nas otrzymasz gratis oficjalny podręcznik Allplan Engineering 2018 o wartości 300 PLN.

 

 

 

*Promocja obowiązuje od 11.06.18 do 30.06.2018. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

 

Wypełnij formularz, aby otrzymać szczegółową ofertę!

 

Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.

 

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies dowiedz się więcej

Promocja

Już teraz zapoznaj się z pierwszym
rozdziałem podręcznika
Allplan Engineering Building 2018!

Wpisz się już teraz, a my wyślemy Ci pierwszy rozdział w następnej wiadomości!

Zapisz się do newslettera