Kreissparkasse Ludwigsburg Bank

Jak odnaleźć się w dżungli danych z Allplan Allfa

Liczby mówią same za siebie: suma bilansowa ponad 9 mld euro, depozyty klientów powyżej 6 mln euro, wielkość kredytu ponad 4,6 mld euro i prawie 740 000 kont. Kreissparkasse Ludwigsburg jest nie tylko liderem na rynku, ale także jednym z największych banków oszczędnościowych w Niemczech. Z ponad 100 oddziałami posiada gęstą sieć oddziałów bankowych w Ludwigsburgu. Aby sprawnie zarządzać tymi placówkami, firma Kreissparkasse Ludwigsburg zdecydowała się na rozwiązanie Allplan Allfa z dostarczone przez oprogramowanie Allplan.

Wyzwanie:

Przejście z papierowego na elektroniczne zarządzanie nieruchomościami i zapewnienie stałej ciągle aktualnej bazy danych pochodzących z różnych źródeł.

Rozwiązanie:

Firma Kreissparkasse Ludwigsburg poszukiwała metody zarządzania, która umożliwiłaby przechwycenie i ocenę wszystkich aktualizowanych w czasie rzeczywistym danych do jednej centralnej bazy. Bank wybrał oprogramowanie CAFM –  Allplan Allfa, dostarczone przez AllPlan.

Poznaj całą historię obiektu

download pdf

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies dowiedz się więcej

Promocja

Już teraz zapoznaj się z pierwszym
rozdziałem podręcznika
Allplan Engineering Building 2018!

Wpisz się już teraz, a my wyślemy Ci pierwszy rozdział w następnej wiadomości!

Zapisz się do newslettera

Call Now Button