Federalne Ministerstwo Finansów

Wszystko na jedną kartę

Prawie każdy obywatel Niemiec miał niejednokrotnie kontakt z Federalnym Ministerstwem Finansów (BMF). Prawdopodobnie żaden inny organ rządowy nie był w ostatnich latach bardziej oblegany niż BMF. Jednak miejsce, które zajmuje się budżetem kraju, kwestiami związanymi z globalnym rynkiem finansowym i strefą euro stanęło przed poważnym wyzwaniem związanym z procedurami organizacyjnymi. Jedną z nich była niedawna realizacja elektronicznej karty zatrudnienia w celu osiągnięcia maksymalnego bezpieczeństwa i rozległej optymalizacji wykonywanych zadań.

Wyzwanie:

Połączenie trzech systemów (karta zatrudnienia, kontrola dostępu i korzystanie ze stołówki) w jeden spójny, łączący się z potężną bazą danych system i jego akceptacja przez pracowników BMF.

Rozwiązanie:

Przy pomocy Allplan wprowadzenie elektronicznej karty pracowniczej było szybkie i sprawne. Nowy system oparty na Allplan Allfa jest bardzo wydajny, ale również bardzo stabilny.

Poznaj całą historię obiektu

download pdf

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies dowiedz się więcej

Promocja

Już teraz zapoznaj się z pierwszym
rozdziałem podręcznika
Allplan Engineering Building 2018!

Wpisz się już teraz, a my wyślemy Ci pierwszy rozdział w następnej wiadomości!

Zapisz się do newslettera

Call Now Button