Ogłaszamy CyberArchWeek!

 data-srcset

Ogłaszamy tydzień szokująco niskich cen oprogramowania i dostępu do darmowej wiedzy na temat BIM w architekturze bez wychodzenia z domu!

 

Każdy, kto w dniach 16-20.03.2020 zamówi wieczystą licencję oprogramowania: Allplan Architecture Squared 2020 lub Allplan Architecture Cubed 2020 może skorzystać z wyjątkowej promocji.

Wypełnij formularz, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą i przedstawią najkorzystniejszą ofertę!

Imię i Nazwisko

Adres email

Numer telefonu

Zaznacz wszystko
*Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
*Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
(opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.

 

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

 

 

Czas trwania promocji i konsultacji w ramach CyberArchWeek: 16-20.03.2020

Promocja