Zapisz się na newsletter Allplan Polska

 data-srcset

Zachęcamy do zapisania się na nasz newsletter Allplan Polska. 

 

Dlaczego warto się zapisać?

• jako pierwszy dowiesz się  o nowościach w programie Allplan oraz o ciekawostkach z branży  budowlanej i architektonicznej;

• otrzymasz bezpłatne filmy instruktażowe i praktyczne porady  inżynierów budownictwa i architektów;

• zyskasz dostęp do interesujących artykułów tematycznych;

• będziesz zawsze na bieżąco z informacjami o: wydarzeniach branżowych, warsztatach, szkoleniach, promocjach oraz konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Wszystko bezpłatnie i wygodnie, wprost do Twojej skrzynki e-mail. Aby zapisać się na newsletter Allplan, wypełnij poniższy  formularz:

 

Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.

 

 

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Promocja