Majówka z Allplan

 data-srcset

W maju kupując Allplan zyskasz rabat wynoszący nawet 8000 zł oraz certyfikowane szkolenie gratis!

 

Opis promocji:

Wiemy, że cena to nie wszystko! Dlatego poza wysokim rabatem w maju otrzymasz od nas również certyfikowane szkolenie gratis. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest szybkie opanowanie nowego oprogramowania oraz wykorzystanie całego potencjału, który w nim drzemie. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla nowych użytkowników szkolenie podstawowe w cenie licencji!

 

Dzięki szkoleniu dowiesz się i będziesz potrafił:

  • przystosować środowisko pracy do własnych potrzeb,
  • właściwie rozpocząć pracę z programem, co pozwoli na uniknięcie późniejszych problemów i zaoszczędzi Twój czas, który możesz wykorzystać na relaks i odpoczynek,
  • zamodelować i wykonać zbrojenie elementów konstrukcyjnych oraz sporządzić własne biblioteki obiektów, sporządzić widoki, przekroje i rzuty oraz przygotować je do wydruku, dodatkowo opracowywać zestawienia powierzchni i objętości elementów, a także tworzyć szczegółowe zestawienia ilości i kształtu zbrojenia, wymieniać swoje projekty między innymi programami wykorzystującymi BIM lub CAD 2D.
  • i wiele więcej…

 

Warunki promocji:

Aby uzyskać rabat 35% + szkolenie gratis należy złożyć zamówieni do 30 maja 2019.

  • Promocja skierowana jest do nowych użytkowników nieposiadających jeszcze licencji Allplan,
  • Szkolenie w grupie max 6 osób,
  • Ze szkolenia można skorzystać do 3 miesięcy po zakupie licencji, w wyznaczonym przez szkoleniowca terminie.

 

 

Wypełnij formularz, aby otrzymać szczegółową ofertę!

Imię i Nazwisko

Adres email

Numer telefonu

Firma

Zaznacz wszystko
*Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
*Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
(opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

Promocja