Już w przyszłym tygodniu rusza Akademia Allplan Architecture!

Rozpoczynasz pracę w  i nie wiesz, od czego zacząć? Chciałbyś doskonalić swoje umiejętności modelowania w Allplan? A może jesteś studentem, który potrzebuje wykonać projekt na zajęcia? Jeśli chociaż raz odpowiedziałeś „TAK”, to mamy dla Ciebie rozwiązanie!

W serii filmów instruktażowych Akademia Allplan Architecture omówimy krok po kroku projektowanie budynku mieszkalnego z garażem. 

Od fundamentów aż po sam dach, od rysowania prostych elementów architektonicznych aż po definicję własnych obiektów i zmianę ich poszczególnych właściwości. Cel to stworzenie funkcjonalnego modelu 3D wraz z rysunkami i dokumentacją budowlaną. A wszystko to w mniej niż 8 godzin!

Dlaczego jeszcze warto śledzić Akademię Allplan Architecture?

– Prezentujemy, jak w prosty i szybki sposób korzystać z narzędzi programu Allplan w przystępnej formie regularnie publikowanych odcinków.
– Zawsze informujemy w opisie, jakie zagadnienia omawia dany odcinek – dzięki temu możesz łatwo odnaleźć potrzebne informacje
 Zapewniamy materiały pomocnicze, które usprawnią projektowanie w Allplan, takie jak gotowe pliki rysunkowe NDW, pliki powierzchni czy autorskie elementy biblioteczne. Dzięki temu możesz wystartować z rysowaniem przy dowolnym odcinku, bez konieczności wykonywania projektu od zera!
– Prezentujemy zagadnienia podstawowe, przeznaczone dla początkujących, jak i również rozszerzone, dla nieco bardziej zaawansowanych użytkowników, np. tworzenie
spersonalizowanych obiektów, stylów czy asystentów.
– Służymy wsparciem technicznym w przypadku pytań, problemów i wątpliwości w trakcie wykonywania projektu.

Pierwsze dwa odcinki już w przyszłym tygodniu! Aby niczego nie przegapić, obserwujcie nasz fanpage oraz subskrybujcie nasz kanał w serwisie YouTube.  

Link do naszego profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/Allplan.Polska/

Link do naszego kanału w serwisie Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC3LhPvmPynVyBKD-qjKBnKg/featured

Promocja