Dotacje

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Od lat współpracujemy z naszymi klientami, konsekwentnie dbając o komfort i rozwój związany z wykonywanym zawodem.

Jeżeli zastanawiasz się nad założeniem własnej działalności gospodarczej związanej z architekturą, bądź szukasz dofinansowania na rozszerzenie firmy i chcesz pozyskać środki, które pozwolą Ci na zatrudnienie pracowników albo usprawnienie dotychczasowej działalności, skontaktuj się z nami.

 

Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i pomożemy Ci w pozyskaniu m.in.:

• Środków na założenie działalności gospodarczej,
• Refundacji kosztów stanowiska pracy,
• Dotacji na organizację profesjonalnych szkoleń.

Kontakt:  Tel: 12 312 19 05 / 534 259 958   Mail: info@allbim.pl

 

Planujesz założyć własną firmę? Polecamy nasz artykuł o dostępnych dotacjach >>>  Własne biuro projektowe? jak pozyskać pieniądze na start?

Skontaktuj się z nami:

Zaznacz wszystko
*Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
*Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
(opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.
Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Promocja