12 312 19 05
534 259 958

Allplan Bimplus

jest potężnym narzędziem przeznaczonym do spójnego zarządzania i współpracy w projektach BIM. Program umożliwia kompleksową i skuteczną koordynację działania zespołów projektowych, podwykonawców oraz pełen nadzór nad modelem BIM. Dzięki Allplan Bimplus możliwe jest szybkie wykrycie wszelkich niespójności, a następnie łatwe przypisanie zadań odpowiednim pracownikom i partnerom uczestniczącym w projekcie.

Dlaczego warto wybrać Allplan BIMplus

picture
Wszechstronność

Uczestnicy projektu inwestycyjnego biorący udział w projekcie (np. inwestor, wykonawcy i projektanci) dzięki Allplan Bimplus mają łatwy i szybki dostęp do zebranych informacji o budynku w dowolnym miejscu i czasie.

picture
Koordynacja 3D

Kolizje z innymi branżami są identyfikowane i wizualizowane automatycznie. Modele lub pojedyncze elementy można dogodnie łączyć z dodatkowymi elementami, takimi jak: zdjęcia, dokumenty, opisy problemów i proponowane rozwiązania.

picture
Zarządzanie jakością

Zintegrowany i wydajny system Allplan Bimplus pozwala na zarządzanie informacjami i zapewnia niezbędny, całościowy przegląd obiektu . Dzięki programowi Bimplus żadne informacje nie zostaną utracone oraz będą na bieżąco aktualizowane m.in.: śledzenie postępów, powiadomienia, zarządzanie zmianami, zadania, kolizje i wiele innych.

picture
Połącz dane z różnych systemów

Decydującą zaletą bim + jest możliwośćzaimportowania danych z dowolnego oprogramowania za pośrednictwem interfejsu API w Allplan Bimplus. Informacje są scalone z centralnym modelem koordynacji i są reprezentowane wizualnie. Stanowi to podstawę skutecznego zarządzania projektem.

picture
USE ALLPLAN BIMPLUS FOR FREE - SCOPE OF SERVICES:
Term unlimited
Number of Projects unlimited
Number of users with project management rights unlimited
Storage per user 2 GB
BIM Viewer
Task Board
Email notifications
Slideshows
Object navigator
Revision Manager
BCF 1,2 Import & Export
Task Export in Excel
IFC 2x3 & IFC 4 Import
Clash Manager
User Right Management Account owner or Project Administrator
Task Board Allplan 2018 desktop integration
Online documentation
Community Support
FEE REQUIRED ADD-ON OPTIONS:
10 GB additional storage € 10 (per month and Allplan Bimplus account)

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies dowiedz się więcej

Promocja

Już teraz zapoznaj się z pierwszym
rozdziałem podręcznika
Allplan Engineering Building 2018!

Wpisz się już teraz, a my wyślemy Ci pierwszy rozdział w następnej wiadomości!

Zapisz się do newslettera