Bezpłatne szkolenia BIM

BEZPŁATNE SZKOLENIA BIM. UZYSKAJ DO 100% DOFINANSOWANIA Z KRAJOWEGO FUNDUSZU SZKOLENIOWEGO!

 

Potrzebujesz zwiększyć własne umiejętności lub ponieść kwalifikacje swoich pracowników w zakresie obsługi programów BIM?  Chciałbyś uzyskać specjalne dofinansowanie pokrywające 100% lub 80% kosztów szkolenia?  Zapraszamy do skorzystania ze specjalnych dofinansowań na szkolenia, które oferowane są przez Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS).

 

KOMU PRZYSŁUGUJĄ DOFINANSOWANIA NA SZKOLENIA?

Dofinansowania KFS są dostępne dla mikroprzedsiębiorstw  oraz małych i średnich firm. W ramach programu pracodawcy mogą się ubiegać o przyznanie następujących środków.

  • Mikroprzedsiębiorstwa (do 10 pracowników)  – 100% dofinansowania
  • Małe i średnie przedsiębiorstwa ( 11 do 250 pracowników) – 80% dofinansowania

 

GDZIE NALEŻY SKŁADAĆ WNIOSKI?

Aby otrzymać dofinansowanie kosztów kształcenia należy złożyć wniosek (w formie papierowej lub elektronicznej)  do właściwego powiatowego urzędu pracy. Urząd powinien być związany z siedzibą pracodawcy lub ewentualnie z miejscem działalności firmy.

 

POMOŻEMY CI UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE NA SZKOLENIE!

Jeżeli jesteś zainteresowany uzyskaniem dofinansowania, pokrywającego 100% lub 80% kosztów  szkoeleń, wypełnij poniższy formularz. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i pomoże w przygotowaniu wniosku.

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Skontaktuj się z nami:

Zaznacz wszystko
*Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
*Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
(opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.
Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
Promocja