Allplan wydarzenia: Kalendarz marzec / kwiecień 2019

Mamy przyjemność poinformować, że w najbliższym czasie pojawi się wiele okazji do spotkań. Będziemy uczestniczyć w pięciu wydarzeniach branżowych w różnych miastach, na które już dzisiaj serdecznie zapraszamy. Konferencje to doskonała sposobność do poznania najnowszych rozwiązań technologicznych, ale także do wymiany doświadczeń oraz spotkań w gronie ekspertów.

 

1. Warsztaty Pracy Projektanta – 05-08.03.2019 Szczyrk, Orle Gniazdo

Na początku marca (05-08.03.2019) będziemy uczestniczyć w konferencji WPPK 2019: „XXXIV Ogólnopolskie Warsztaty Pracy Projektanta Konstrukcji” w Szczyrku w Hotelu Orle Gniazdo (Szczyrk, ul. Wrzosowa 28a). Jest to wydarzenie, którego mamy przyjemność być partnerami. Przez cały czas trwania konferencji będziemy do dyspozycji uczestników na specjalnie przygotowanym w tym celu stoisku. Zaprezentujemy działanie oprogramowania Allplan 2019, objaśnimy kwestie techniczno-handlowe oraz odpowiemy na pytania.

Podczas wydarzenia, uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać merytorycznych prelekcji oraz wziąć udział w rzeczowych dyskusjach. Liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona. Zapraszamy i zachęcamy do rejestracji już dziś.

 

2. ARCHMEDIA / Konstrukcje Żelbetowe – 27.03.2019, Kielce, Politechnika Świętokrzyska

Jako partnerzy organizatorów konferencji szkoleniowych dla projektantów i inżynierów budownictwa ARCHMEDIA weźmiemy udział w wydarzeniu: „Konstrukcje Żelbetowe Cicer Cum Caule, czyli wszystkiego po trochu cz. I” 27 marca (w środę) w Kielcach na Politechnice Świętokrzyskiej w godzinach 9:00 – 15:00. Jest to cykl spotkań poświęcony wielu ważnym problemom dotyczących konstrukcji żelbetowych, które czasami umykają uwadze projektanta, a skutkują przykrymi następstwami.

Podczas konferencji będziemy mieli przyjemność wygłosić prezentację: „Allplan Engineering 2019 – Optymalizacja tworzenia i modyfikacji zbrojenia 3D w programie BIM”. Poprzez naszą stronę możesz zarejestrować się na wydarzenie bezpłatnie:

 

3. Projektowanie Przyszłości – 03-04.04.2019, Kraków

Na początku kwietnia (03-04.04.2019) zapraszamy do Krakowa na „Projektowanie Przyszłości”. Drugiego dnia konferencji, w czwartek (04.04.2019) Karol Janeczko poprowadzi warsztaty: „Allplan – Modelowanie i zbrojenie elementów o niestandardowym kształcie + zarządzanie modelem w aplikacji BIMPLUS”. Odbędą się one w Małopolskim Parku Technologicznym (Kraków, ul. Podole 60) w Sali Galatcica w godzinach 13:30 – 15:30.

 

4. IX Ogólnopolska Konferencja Budowlana Studentów i Doktorantów EUROINŻYNIER – 11-13.04.2019, Kraków, Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki

W dniach 11-13 kwietnia odbędzie się IX Ogólnopolska Konferencja Budowlana Studentów i Doktorantów  EUROINŻYNIER, organizowana przez Politechnikę Krakowską im. Tadeusza Kościuszki. Odbędzie się w budynku “Działownia” przy ul. Warszawskiej 24 w Krakowie. Jako Firma Przyjazna Uczelni będziemy uczestniczyć w wydarzeniu przez wszystkie dni. Już dziś zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, na którym będzie okazja do poznania możliwości kompleksowego programowania BIM – Allplan, a także do rozmowy na temat najnowszych technologii.  

 

5. ARCHMEDIA – 16.04.2019, Katowice

Kolejne wydarzenie, które organizuje ARCHMEDIA i w którym weźmiemy udział to konferencja: „Konstrukcje żelbetowe – cicer cum caule, czyli wszystkiego po trochu cz. III”. Będzie to kontynuacja cyklu konferencji z poprzedniego sezonu. Zapraszamy do Katowic, 16 kwietnia (we wtorek).

Poprzez naszą stronę możesz zarejestrować się na wydarzenie bezpłatnie.

 

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do udziału w wymienionych wydarzeniach. Podczas ich trwania będą  możliwe indywidualne  prezentacje, na których przedstawimy efektywność pracy w programie Allplan oraz z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. W celu umówienia spotkania zapraszamy do kontaktu. Do zobaczenia!

 

Formularz zapisu

Aby zapisać się na wybrane wydarzenie/a, wypełnij poniższy formularz.

Wybierz wydarzenia*

Imię i nazwisko*

Email*

Telefon*

Wiadomość:

Zaznacz wszystko
*Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
*Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
(opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies dowiedz się więcej

Promocja

Już teraz zapoznaj się z pierwszym
rozdziałem podręcznika
Allplan Engineering Building 2018!

Wpisz się już teraz, a my wyślemy Ci pierwszy rozdział w następnej wiadomości!

Zapisz się do newslettera