data-srcset

Allplan Alfa

zwiększanie potencjału pracy i obniżenie kosztów jest ważnym
zadaniem dla każdej firmy. Ponieważ koszty nieruchomości są często
drugim największym zestawem kosztów po zatrudnieniu, głównym
wyzwaniem dla menedżerów obiektów jest jak najdokładniejsze
zarządzanie ich nieruchomościami przy jednoczesnym zapewnieniu,
że nieruchomość zachowuje wartość. Prowadzi to do wielu zadań,
które można skutecznie obsługiwać za pomocą wydajnego,
elastycznego systemu CAFM (wspomaganego komputerowo
wspomagania zarządzania obiektem).

Dlaczego warto wybrać Allplan

Zalety Allplan Allfa
Dane budowlane są zawsze aktualne poprzez bezpośrednie połączenie z oprogramowaniem CAD­ / BIM Dostosowany zakres rozwiązań poprzez indywidualnie dobrane moduły Koszty zawsze pod kontrolą z różnymi wariantami oceny Przejrzystość z prawami dostępu do systemu administrowania użytkownikami, który jest prosty w obsłudze Gwarantowana jakość oprogramowania testowana i certyfikowana przez GEFMA Interdyscyplinarna współpraca poprzez wymianę modeli BIM za pośrednictwem Allplan Bimplus

Idealna baza danych od samego początku

Przede wszystkim potrzebna jest obszerna i aktualna baza danych umożliwiająca sprawne zarządzanie budynkami. Jeśli zarządzanie obiektami jest już zaangażowane w fazę planowania budynku, można zdefiniować wszystkie informacje istotne dla operacji podczas planowania przy użyciu bezpośredniego połączenia między Allplan Allfa a rozwiązaniami CAD Allplan Architecture i AutoCAD. Oznacza to, że możesz stworzyć idealne fundamenty danych z wyprzedzeniem

Koszty wiarygodnie kontrolowane

Allplan Allfa zapewnia różne opcje oceny, które pomagają w wykrywaniu potencjalnych oszczędności, środków monitorujących i sprawnej kontroli finansowej. Allplan Allfa może być używany do dokładnego określania ilości i opisu usług w sposób zróżnicowany. Możesz użyć Allplan Allfa, aby dokładnie zilustrować czynności konserwacyjne w sektorze technicznym i śledzić sprawy.

Sprawdzona jakość oprogramowania

Allplan Allfa uzyskała certyfikat zgodności z normą GEFMA 444 dla produktów oprogramowania CAFM cztery razy z rzędu przez Niemieckie Stowarzyszenie Zarządzania Sprzętem (GEFMA).

Zawsze właściwe rozwiązanie

Dzięki Allplan i modułowej konstrukcji zawsze pozostajesz elastyczny. Ze względu na swoją strukturę, Allplan Allfa Web zapewnia dobrze zaprojektowane podłoże, które można w miarę potrzeb rozszerzyć, aby najlepiej odpowiadało Twoim indywidualnym wymaganiom. Wystarczy wybrać odpowiednie moduły z szerokiego zakresu wymaganych zadań. Oznacza to, że zawsze otrzymujesz dokładnie to, co najbardziej Ci odpowiada.

Jasno regulowany dostęp do danych

W celu bezpiecznego kontrolowania dostępu do bazy Allplan Allfa za pośrednictwem wszystkich podrzędnych obszarów Twojej własności, Allplan Allfa zapewnia elastyczną koncepcję użytkownika z łatwą do kontrolowania częścią administrowania użytkownikami. Umożliwia to uzyskiwanie praw dostępu tylko tym pracownikom, którzy pracują z bazą danych i pomaga chronić poufne dane.

Łatwe zarządzanie danymi budynku

Jeśli zarządzanie projektem nie jest zaangażowane w fazę planowania, jednym z pierwszych zadań jest zorganizowanie i zapewnienie kompleksowych danych budowlanych. Jest to łatwe i łatwe do wykonania z wygodnym połączeniem CAD. Dane mogą być łatwo przenoszone z oprogramowania CAD do Allplan Allfa, które mają być przetworzone w tym miejscu. Powtarzające się zmiany można również odtworzyć wrozwiązaniu CAD za pośrednictwem bezpośredniego połączenia Allplan Allfa, aby dane w obu systemach były takie same

Kompleksowa dokumentacja

Kompleksowa dokumentacja oznacza spełnienie wymagań ustawowych dotyczących odpowiedzialności operatora. Bezpiecznie i jasno zarządzasz wszystkimi niezbędnymi informacjami o budynku dzięki Allplan Allfa. Dokumentujesz bieżący stan informacji o budynkach i powiązane koszty przy pomocy różnych opcji oceny. Tworzenie i zarządzanie porównaniami faz i wariantów ze zintegrowaną funkcją historii.

Promocja