DOŁĄCZ DO ALLCLUB!

CZŁONKOSTWO W ALLCLUB? SPRAWDŹ,
CO ZYSKASZ!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników oprogramowania Allplan, przygotowaliśmy wygodne i kompleksowe rozwiązanie – AllClub.
Członkostwo w klubie opiera się o kontrakt serwisowy, który gwarantuje m.in. aktualizacje programu Allplan oraz profesjonalne wsparcie techniczne.

Sprawdź na czym dokładnie polega AllClub
i co jeszcze możesz dzięki niemu zyskać.

1. CZYM JEST ALLCLUB?

AllClub można określić jako abonament, obejmujący coroczną aktualizację Allplan, pełną opiekę serwisową oraz dedykowane materiały szkoleniowe. Dodatkowymi przywilejami członków klubu są wygodny system zgłoszeń, pierwszeństwo obsługi, a także indywidualne konsultacje.

2. CO DAJE REGULARNA AKTUALIZACJA PROGRAMU ALLPLAN?

Każda kolejna wersja programu wyposażona jest w nowe funkcje i narzędzia. Jedną z głównych zalet Allplan jest jego ciągły rozwój. Wszystkie zmiany mają na celu usprawnienie pracy i zwiększenie wydajności. W programie pojawiają się coraz bardziej zaawansowane możliwości, przy jednoczesnym upraszczaniu jego obsługi. Nad aktualizacjami pracuje sztab inżynierów z wieloletnim doświadczeniem, którzy dostrzegają bieżące potrzeby konstruktorów i architektów. Regularna aktualizacja Allplan pozwala na pełne wykorzystywanie wszystkich możliwości programu.

3. JAK WYKORZYSTAĆ W PEŁNI MOŻLIWOŚCI NOWYCH FUNKCJI PROGRAMU?

Użytkownicy Allplan to często zapracowane osoby, które nie zawsze mają czas na odkrywanie możliwości nowych funkcji programu. Jest to niestety duża strata, bo każda nowość przekłada się na szybszą i wydajniejszą pracę. Dlatego dla wszystkich członków AllClub przygotowujemy szkolenia z programu, po każdej premierze. Dzięki temu, nie tracąc czasu na samodzielną naukę, można w szybki sposób przyswoić wszystkie nowości.

4. MOŻE BARDZIEJ OPŁACA SIĘ AKTUALIZOWAĆ ALLPLAN CO KILKA LAT?

Członkowie AllClub mają ten komfort, że przechodząc każdą kolejną wersję programu, nie muszą zbyt dużo się uczyć. Coroczne szkolenie dla osób, które zdecydowały się na subskrypcję są wystarczające, aby wykorzystywać wszystkie możliwości programu. Jeżeli jednak użytkownik Allplan zdecyduje się na aktualizację np. dopiero po 5 latach, to zmiany będą już tak duże, że proces wdrażania znacznie się wydłuży.

5. TO MOŻE LEPIEJ ZOSTAĆ PRZY JEDNEJ WERSJI PROGRAMU, SKORO JEST DLA MNIE WYSTARCZAJĄCA?

Spotkaliśmy się wielokrotnie z takim pytaniem. Już od wielu lat technologia dynamicznie się rozwija, możemy więc zaobserwować, że starsze wersje programów przestają być kompatybilne z innymi rozwiązaniami. Po dłuższym czasie problemem staje się także zgodność sprzętu.

6. CZY MÓJ PROGRAM PRZESTANIE DZIAŁAĆ?

Program nie przestanie działać. Docelowo zakłada się, że oprogramowanie z powodzeniem może być wykorzystywane przez około 5 lat. Po mniej więcej tym czasie następuje wymiana sprzętu na taki, który jest wyposażony w nowy system operacyjny. Wówczas mogą pojawić się problemy ze zgodnością.

7. DLACZEGO CORAZ WIĘCEJ OSÓB DECYDUJE SIĘ NA PODPISANIE UMOWY ABONAMENTOWEJ?

Obok wymienionych w poprzednich punktach korzyści i przywilejów, jakie niesie ze sobą uczestnictwo w AllClub, dodatkowo członkowie AllClub mogą liczyć na promocyjne ceny zakupu kolejnych licencji, dodatkowych opcji oraz zaawansowanych szkoleń.

8. NA JAKI OKRES PODPISUJE SIĘ UMOWĘ?

Najczęściej użytkownicy podpisują umowę abonamentową na rok i cyklicznie ją przedłużają. W ramach składki użytkownicy oprogramowania otrzymują aktualizację do kolejnej wersji Allplan. Chętne osoby mogą także wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu. Po roku trwania umowy można ją rozwiązać lub przedłużyć. Przedłużanie jest opłacalne, dlatego wielu członków regularnie podpisuje kolejne kontrakty. Głównymi powodami są wygoda, ale także korzystny w przypadku subskrypcji rachunek ekonomiczny.

9. CZY TRZEBA PRZEDŁUŻAĆ CO ROKU UMOWĘ?

Nie ma takiego obowiązku.

10. CO JESZCZE MOŻE DAĆ MI ALLCLUB?

Nie wyczerpaliśmy jeszcze wszystkich argumentów przemawiających za coroczną aktualizacją Allplan. Jednym z nich jest wsparcie techniczne – szybkie i proste w przypadku bieżących wersji. Cofnięcie się natomiast o kilka lat i rozwiązanie problemu starszej wersji może być problematyczne, a czasami wręcz niemożliwe. Technologia pędzi do przodu, konkurencyjność rośnie i jeżeli chcemy zachować swoja pewną pozycję na rynku, nie możemy pozostawać w tyle. Tylko świadcząc usługi na najwyższym poziomie, najszybciej jak jest to możliwe, mamy szanse być liderami. Regularna aktualizacja programu na pewno jest w drodze do perfekcji bardzo przydatna.

Masz pytania? Jesteś zainteresowany dołączeniem do AllClub? Skontaktuj się z nami.

Michał Skwarczek
Dyrektor ds. handlowych
tel.: (+48) 534 259 958
michal.skwarczek@tmsys.pl
www.allbim.pl

Dział handlowy:
tel.: (+48) 12 312 19 05
info@allbim.pl

Oddział Północ:
tel.: (+48) 59 333 00 95
polnoc@allbim.pl

Promocja